☰  MENU

Vacature: medewerker klantenservice

WORD JIJ HET GEZICHT VOOR ONZE DUURZAME ENERGIE KLANTEN? Ter versterking van ons team zoeken wij een MEDEWERKER KLANTENSERVICE   WIE ZIJN WIJ? Wij zijn WarmGedeeld, een in Duiven gevestigd energiebedrijf dat zich bezighoudt met…

WORD JIJ HET GEZICHT VOOR ONZE DUURZAME ENERGIE KLANTEN?

Ter versterking van ons team zoeken wij een
MEDEWERKER KLANTENSERVICE

 

WIE ZIJN WIJ?
Wij zijn WarmGedeeld, een in Duiven gevestigd energiebedrijf dat zich bezighoudt met het beheer van duurzame warmte- en koude-installaties in grootschalige woningbouwprojecten in heel Nederland. Dit doen we voor onder andere woningcorporaties, projectontwikkelaars en beleggers.

WIE BEN JIJ?
Jij hebt een zelfstandige werkhouding, je bent communicatief vaardig en je staat open en positief in het leven. Je neemt zelf initiatieven en haalt voldoening uit het helpen van onze klanten. Verder vragen we een goede beheersing van de Nederlandse en de Engelse
taal.

WAT GA JE DOEN?
Bij ons is geen dag hetzelfde, dus afwisselend wordt het zeker. Jouw takenpakket gaat bestaan uit het voeren van de klantenservice met als uitdaging de klanttevredenheid steeds verder te verhogen. Je bouwt mee aan de organisatie en je bent de spin in het web
tussen de klanten en en onze serviceorganisatie. Klantencontact, planning, het bijhouden van storingen, het beheren van informatie en agenda’s en overige administratieve werkzaamheden behoren tot je taken.

WAT BIEDEN WIJ?
Een uitdagende (parttime) functie van 20 tot 40 uur per week (bij voorkeur verdeeld over vijf werkdagen). Je wordt opgenomen in een klein team met enthousiaste collega’s en een prettige werksfeer. Je hebt de vrijheid om in overleg je eigen tijd in te delen.
Een marktconform salaris vinden wij vanzelfsprekend.

IS DEZE BAAN IETS VOOR JOU?
Reageer dan op deze vacature door een sollicitatiebrief met cv te mailen naar info@warmgedeeld.nl
Wil je eerst meer weten? Stuur dan een mailtje of bel met Rutger Smits: 06 15152305

WarmGedeeld B.V.
Zilverschoon 30, 6922 GV Duiven
085 – 303 6383
info@warmgedeeld.nl / www.warmgedeeld.nl

← Prev Geen categorie ItemVacature: Installatietechnisch Ontwerpcoördinator (WKO-installaties)

Next Geen categorie Item →BRL-erkenning maakt onze energie aantoonbaar duurzaam

Terug